Kúpiť moto oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
oblečenia


Moto oblečenie  >  Moto rukavice chráni aj hrejú

Moto rukavice chráni aj hrejú

Na motorku, motokros či enduro sú určené špeciálne rukavice, ktoré chránia prsty a dlane pri jazde aj pred zimou. Vyrábajú sa hlavne stálica kožené, ale aj textilné a kombinované.

Internetový obchod ponúka moto rukavice za bezkonkurenčné ceny. Už okolo 10 eur stojí typy so silikónovou výplňou alebo kevlarovými výstuhami - materiálom používaným na nepriestrelné vesty. Podľa referencií zákazníkov, ktorí ich vyskúšali doslova na vlastnej koži, vydržia niekoľko sezón intenzívneho používania.

A čo veľkosť?

Možno premýšľate, ako určiť veľkosť moto rukavíc pri objednávaní cez internet. Orientačne zmerajte prostredník - 9 cm je bežné M, 10 - L, a tak ďalej. Ak by ste sa predsa len netrafili, inSPORTline zaručuje u všetkého tovaru výmenu veľkosti zdarma.

Pri dobrej starostlivosti poslúži dlho

Nezabudnite tiež na správnu údržbu svojich moto rukavíc. Po použití je nechajte pomaly uschnúť a potom ošetrite konzervačným prípravkom podľa materiálu, z ktorého sú 

Zdieľajte článokOdporúčame moto oblečenie


Ďalšie novinky

Moto oblečenie do dažďa

Jazdiť na motorke v daždi je vždy riskantné. Jedna stopa je na klzkej vozovke menej stabilná. Riziku nehody by ste mali prispôsobiť predovšetkým štýl jazdy a taktiež svoju výbavu. Aké oblečenie a doplnky si zadovážiť do dažďa?

Softshellové moto bundy - praktické zo všetkých strán

Bundy zo softshellového materiálu vám na motorke výborne poslúžia od jari do jesene. Kto si zvykne na softshell, väčšinou už nechce iný materiál. Je totiž funkčný, sám o sebe odolný proti vode a vetru, pričom sa dobre nosí.

Moto oblečenie do parného leta

Moto oblečenie má predovšetkým chrániť, a tak je ťažšie sa prispôsobovať vysokým letným teplotám. Aj tak existuje niekoľko tipov na moto oblečenie na horúce letné dni.

všetky novinky