Kúpiť moto oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
oblečenia


Moto oblečenie  >  Dámske oblečenie na motorku

Dámske oblečenie na motorku

Pre motorkárky máme niekoľko dobrých rád ako sa obliecť na motorku.

Okrem vzhľadu oblečenia sa pozerajte na kvalitu materiálu, hlavne na odolnosť proti vetru a dažďu. Potrebnou klasikou do chladného počasia je kvalitné termoprádlo

Podobne ako všeobecné typy oblečenia na motorku, rozdeľujeme aj to pre motorkárky.

Dámske oblečenie na motorku by sa okrem základných bezpečnostných a funkčných vlastností malo hlavne dobre nosiť a zodpovedať vkusu a štýlu majiteľky. Na trhu je už rad dizajnového oblečenia, z ktorého si vyberie každá motorkárka, obľúbená je napríklad džínsovina.

Typy oblečenia pre motorkárky

  • dámske moto bundy
  • dámske moto nohavice alebo sety
  • dámske rukavice na motorku
  • alebo dámske termoprádlo

Cez internet sa nemusíte báť kúpiť ani nohavice a moto rukavice alebo dresy. Dobré e-shopy Vám zle zvolenú veľkosť vymenia.

Zdieľajte článokOdporúčame moto oblečenie


Ďalšie novinky

Moto oblečenie do dažďa

Jazdiť na motorke v daždi je vždy riskantné. Jedna stopa je na klzkej vozovke menej stabilná. Riziku nehody by ste mali prispôsobiť predovšetkým štýl jazdy a taktiež svoju výbavu. Aké oblečenie a doplnky si zadovážiť do dažďa?

Softshellové moto bundy - praktické zo všetkých strán

Bundy zo softshellového materiálu vám na motorke výborne poslúžia od jari do jesene. Kto si zvykne na softshell, väčšinou už nechce iný materiál. Je totiž funkčný, sám o sebe odolný proti vode a vetru, pričom sa dobre nosí.

Moto oblečenie do parného leta

Moto oblečenie má predovšetkým chrániť, a tak je ťažšie sa prispôsobovať vysokým letným teplotám. Aj tak existuje niekoľko tipov na moto oblečenie na horúce letné dni.

všetky novinky