Kúpiť moto oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
oblečenia


Moto oblečenie  >  Motorkári odporúčajú bundu W-TEC

Motorkári odporúčajú bundu W-TEC

Motorkári sa navzájom informujú o nákupe značkové bundy W-TEC cez internet, pretože býva v akcii, ale najmä pre jej dobré úžitkové vlastnosti: nepremokne a neprefúkne!

Bundy na motorku W-TEC (skôr Worker) sú originálne, bezpečné a funkčné. K ich výrobe sa používajú najlepšie materiály, ktoré sú v súčasnosti na trhu, napríklad CORDURA –  tkanina trikrát odolnejší ako polyester, ktorá dokonale ochraňuje proti vode a oderu.

Podľa skúseností zákazníkov sa tento odev hodí na motorku, štvorkolku aj iné koníčky, napríklad na rybárčenie. Všade, kde je potreba odolávať vode a vetru.

Moto bunda W-TEC je priliehavá a dobre ochraňuje chrbát. Zákazníci ju vyskúšali v daždi, snehu, zime aj vysoké rýchlosti, a vždy boli veľmi spokojní.

Mamičky zaobstarávajú bundu W-TEC svojim synom motorkárom ako ideálny darček. A ešte jedna skúsenosť z recenzií, ak váhate nad veľkosťou, zvoľte radšej väčší.

Zdieľajte článokOdporúčame moto oblečenie


Ďalšie novinky

Moto oblečenie do dažďa

Jazdiť na motorke v daždi je vždy riskantné. Jedna stopa je na klzkej vozovke menej stabilná. Riziku nehody by ste mali prispôsobiť predovšetkým štýl jazdy a taktiež svoju výbavu. Aké oblečenie a doplnky si zadovážiť do dažďa?

Softshellové moto bundy - praktické zo všetkých strán

Bundy zo softshellového materiálu vám na motorke výborne poslúžia od jari do jesene. Kto si zvykne na softshell, väčšinou už nechce iný materiál. Je totiž funkčný, sám o sebe odolný proti vode a vetru, pričom sa dobre nosí.

Moto oblečenie do parného leta

Moto oblečenie má predovšetkým chrániť, a tak je ťažšie sa prispôsobovať vysokým letným teplotám. Aj tak existuje niekoľko tipov na moto oblečenie na horúce letné dni.

všetky novinky