Kúpiť moto oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
oblečenia


Moto oblečenie  >  Lacné moto oblečenie

Lacné moto oblečenie

Špeciálne oblečenie si motorkári vyberajú zvyčajne podľa vzhľadu, ale jeho hlavnou funkciou je zvýšenie bezpečnosti na cestách a ochrana pred nepriazňou počasia.

V internetovom obchode inSPORTline môžete nájsť u mnohého prevereného moto oblečenia zaujímavé zľavy. Medzi najpredávanejší tovar tejto kategórie patrí ochranné kukly a rukavice vrátane kožených.

Oblečieme vás od hlavy až k päte

Ako je známe, základom motorkárskeho vybavenia sú nepremokavé bundy a nohavice s reflexnými páskami pre lepšiu viditeľnosť. Čo sa týka obľúbenosti, u zákazníkov vedie značka Worker. Jej výrobky pre nich predstavujú dobrý kompromis medzi požadovaným úžitkom a cenou. Takto hodnotí svoj nákup moto oblečenia pán František: „Je to perfektná bunda z kvalitného materiálu, výborne sedí a je pohodlná."

Na jednom mieste a veľmi pohodlne, treba z mobilného telefónu, si môžete objednať k jazdám na motorke za výhodné ceny tiež termoprádlo, topánky, chrániče a helmy.

 

Zdieľajte článokOdporúčame moto oblečenie


Ďalšie novinky

Moto oblečenie do dažďa

Jazdiť na motorke v daždi je vždy riskantné. Jedna stopa je na klzkej vozovke menej stabilná. Riziku nehody by ste mali prispôsobiť predovšetkým štýl jazdy a taktiež svoju výbavu. Aké oblečenie a doplnky si zadovážiť do dažďa?

Softshellové moto bundy - praktické zo všetkých strán

Bundy zo softshellového materiálu vám na motorke výborne poslúžia od jari do jesene. Kto si zvykne na softshell, väčšinou už nechce iný materiál. Je totiž funkčný, sám o sebe odolný proti vode a vetru, pričom sa dobre nosí.

Moto oblečenie do parného leta

Moto oblečenie má predovšetkým chrániť, a tak je ťažšie sa prispôsobovať vysokým letným teplotám. Aj tak existuje niekoľko tipov na moto oblečenie na horúce letné dni.

všetky novinky