Kúpiť moto oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
oblečenia


Moto oblečenie  >  Moto oblečenie na enduro

Moto oblečenie na enduro

Kým športové a pretekárske motorky vyžadujú koženú kombinézu alebo set, na cestovné, enduro a skútre sa hodí skôr textilné oblečenie.

Internetový obchod inSPORTline ponúka aktuálne moto oblečenie na enduro za veľmi výhodné ceny – pre mužov, ženy aj deti. Napríklad obľúbená praktická bunda Worker Achiles s bielym maskáčovým vzorom teraz stojí necelých 73 euro. Je ľahká, odolná voči vode a vetru, s integrovanými chráničmi exponovaných miest .

Tiež nohavice na enduro si môžete vybrať v množstve vzorov a prevedení, vrátane maskáčových alebo džínsových. Medzi najpredávanejšie patria textilné nohavice Worker Air One pre jazdcov na motorkách a štvorkolkách. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, opatrené bezpečnostnými chráničmi a reflexnými páskami.

Overené v teréne

Voliť možno aj z niekoľkých typov moderných unisex nohavíc značky W-TEC. V recenzii sa k nim vyjadruje jeden z užívateľov: „Vyskúšal som ich v teplote okolo nula stupňov na svojom endure, a žiadny chlad som necítil. Pri vyšších teplotách sa vyberie odopínateľná vložka."

 

Zdieľajte článokOdporúčame moto oblečenie


Ďalšie novinky

Moto oblečenie do dažďa

Jazdiť na motorke v daždi je vždy riskantné. Jedna stopa je na klzkej vozovke menej stabilná. Riziku nehody by ste mali prispôsobiť predovšetkým štýl jazdy a taktiež svoju výbavu. Aké oblečenie a doplnky si zadovážiť do dažďa?

Softshellové moto bundy - praktické zo všetkých strán

Bundy zo softshellového materiálu vám na motorke výborne poslúžia od jari do jesene. Kto si zvykne na softshell, väčšinou už nechce iný materiál. Je totiž funkčný, sám o sebe odolný proti vode a vetru, pričom sa dobre nosí.

Moto oblečenie do parného leta

Moto oblečenie má predovšetkým chrániť, a tak je ťažšie sa prispôsobovať vysokým letným teplotám. Aj tak existuje niekoľko tipov na moto oblečenie na horúce letné dni.

všetky novinky