Kúpiť moto oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
oblečenia


Moto oblečenie  >  Kožené moto bundy

Kožené moto bundy

Kožená moto bunda, to je klasika. Zohnať sa dá v mnohých dizajnoch a strihoch, ale vždy musí mať bezpečnostné prvky, chrániče, dostatok vreciek a byť odolná proti nepriazni počasia. Jej hlavnou funkciou je poskytnúť ochranu pri páde.

Kvalitná kožená bunda na motorku, ako napríklad Ozone Evotec, disponuje chráničmi chrbtice, ramien, paží a lakťov. Sú z ľahkého materiálu, a napriek tomu dokážu v prípade nehody zamedziť úrazom. Bunda má dostatok vetracích otvorov, dvojité prešitie miest s vyšším rizikom oderu a zips v páse pre zopnutie s nohavicami.

Podobnými vlastnosťami sa vyznačuje tiež obľúbená kožená moto bunda Ozone Focus II, kombinovaná s textilným materiálom, a preto v nižšej cenovej relácii.

Nakupujte v preverenom e-shopu

U oboch produktov zaisťuje internetový obchod záruku dva roky, dopravu a prípadnú výmenu veľkosti zdarma. Pridajte sa aj vy k spokojným zákazníkom moto oblečenia a ďalších ponúkaných športových potrieb.

Zdieľajte článokOdporúčame moto oblečenie


Ďalšie novinky

Moto oblečenie do dažďa

Jazdiť na motorke v daždi je vždy riskantné. Jedna stopa je na klzkej vozovke menej stabilná. Riziku nehody by ste mali prispôsobiť predovšetkým štýl jazdy a taktiež svoju výbavu. Aké oblečenie a doplnky si zadovážiť do dažďa?

Softshellové moto bundy - praktické zo všetkých strán

Bundy zo softshellového materiálu vám na motorke výborne poslúžia od jari do jesene. Kto si zvykne na softshell, väčšinou už nechce iný materiál. Je totiž funkčný, sám o sebe odolný proti vode a vetru, pričom sa dobre nosí.

Moto oblečenie do parného leta

Moto oblečenie má predovšetkým chrániť, a tak je ťažšie sa prispôsobovať vysokým letným teplotám. Aj tak existuje niekoľko tipov na moto oblečenie na horúce letné dni.

všetky novinky