Kúpiť moto oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
oblečenia


Moto oblečenie  >  Tip na darček pre motorkárov? Okrem prilieb sa najviac predávajú moto rukavice

Tip na darček pre motorkárov? Okrem prilieb sa najviac predávajú moto rukavice

Hľadáte darček na Vianoce, alebo narodeniny pre motorkárov? Finančne nenáročným tipom sú moto rukavice.

Kúpite ich v rade variantov, veľkostí, farieb a kvalite. Od nej sa odvíja cena moto rukavíc - zvyčajne od 12 do 25 € v e-shopoch aj kamenných obchodoch.

Vyberáte moto rukavice? Máme pre Vás 2 horúce predvianočné tipy!

1. Moto rukavice WORKER MT652

Lacnejšie zateplené moto rukavice značky WORKER - termo podšívka, ochrana záprstných kĺbov a výšivky zo syntetickej kože. Podľa recenzií na Heureka.sk sú rukavice kvalitné a vhodné hlavne do zimy, pretože naozaj veľa hrejú:

"Tieto rukavice som si vybrala, pretože boli lacné a zdali sa mi kvalitné, čo tiež sú. Dávala som ich ako darček a obdarovaný bol maximálne spokojný! Určite by som ich odporučila aj svojim známym."

Moto rukavice WORKER MT652

2. Rukavice na motorku WORKER Freeze 190 - z pravej kože

Ďalší zimný kúsok, tentokrát o niečo drahší (25,10 €, v akcii tak o 5 € lacnejšie). Tieto moto rukavice sú z pravej kože so zdvojenou vrstvou. Tieto rukavice majú zvýšenú priliehavosť vďaka protišmykovej textílii na dlaniach a sú odporúčané pre bežné jazdenie na motocykloch. Podľa recenzie z Heureka.cz (Miloslav Sajler) sa páči:

"Som s nimi spokojný. Určite ich odporúčam aj ostatným. Dobrá cena a spracovanie je tiež dobré. "

Rukavice na motorku WORKER Freeze 190

Výber je ešte oveľa väčší, pozrite sa na celú kategóriu moto rukavíc na e-shope značky W-Tec!

Zdieľajte článokOdporúčame moto oblečenie


Ďalšie novinky

Moto oblečenie do dažďa

Jazdiť na motorke v daždi je vždy riskantné. Jedna stopa je na klzkej vozovke menej stabilná. Riziku nehody by ste mali prispôsobiť predovšetkým štýl jazdy a taktiež svoju výbavu. Aké oblečenie a doplnky si zadovážiť do dažďa?

Softshellové moto bundy - praktické zo všetkých strán

Bundy zo softshellového materiálu vám na motorke výborne poslúžia od jari do jesene. Kto si zvykne na softshell, väčšinou už nechce iný materiál. Je totiž funkčný, sám o sebe odolný proti vode a vetru, pričom sa dobre nosí.

Moto oblečenie do parného leta

Moto oblečenie má predovšetkým chrániť, a tak je ťažšie sa prispôsobovať vysokým letným teplotám. Aj tak existuje niekoľko tipov na moto oblečenie na horúce letné dni.

všetky novinky